Jesteś tu: Home / Pisza o nas / Zaglosuj na naszych, pomoz fundacji

Zagłosuj na naszych, pomóż fundacji

Akcja Wesołych Ogrodników ma szanse wygrać w plebiscycie Działania Godne Uwagi, który organizuje Centrum PISOP z Poznania potrzebne są jednak polubią na Facebooku.

fot. Materiały Fundacji Ogród Marzeń

Celem konkursu jest upowszechnienie działań zrealizowanych przez wielkopolskie podmioty ekonomii społecznej. Do konkursu zgłoszono ponad 100 inicjatyw, z subregionu kaliskiego jest ich 12. Jedną z nich jest właśnie Akcja Wesołych Ogrodników.

W tej chwili ma 807 polubień i zajmuje drugie miejsce. Tylko o 40 “lików” więcej ma ostrowska grupa PAT "Uzależnieni Od Teatru". Tak wiec do wygranej brakuje niewiele. - Bardzo prosimy wszystkich, którzy uważają, że nasza akcja jest ważna i warto ją pokazać całej Wielkopolsce o kciuka w górę - mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz, prezes fundacji „Ogród Marzeń”.

Głosowanie potrwa do 15 marca. Inicjatywy zgłoszone do Konkursu są równolegle oceniane przez Kapitułę, która w każdym z subregionów nagrodzi aż cztery Działania Godne Uwagi. Wszystkich zwycięzców poznamy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 17 marca w Poznaniu.

W konkursie bierze udział również Stowarzyszenie Opus, które zgłosiło Prezentacje Plastyczne i Teatralne – Przegląd twórczości osób niepełnosprawnych – Jarocin 2014. To wydarzenie ma na razie 102 polubienia. Polubić można obydwie inicjatywy, do czego bardzo zachęcamy.

Tu możesz polubić Akcję Wesołych Ogrodników

Tu możesz polubić Prezentacje Plastyczne i Teatralne – Przegląd twórczości osób niepełnosprawnych – Jarocin 2014

http://www.jarocinska.pl/artykuly/zaglosuj-na-naszych-pomoz-fundacji,38210.htm