Jesteś tu: Home / Pisza o nas / Dwa dni przedstawien i prezentacje plastyczne

Dwa dni przedstawień i prezentacje plastyczne

Dziś w Jarocińskim Ośrodku Kultury rozpoczął się dwudniowy XII Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych. W przyszłym tygodniu na rynku w Jarocinie odbędą się z kolei Dni Ekonomii Społecznej, a w ich ramach m.in. prezentacje plastyczne.

fot. Magdalena Sobczak

Reprezentanci Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jarocinie swój spektakl zaprezentują jutro w JOK-u. Kolejność występów zostanie wylosowana. Początek o godz. 12.00, a planowane zakończenie – o godz. 14.00. Wstęp jest wolny.

W przyszłym tygodniu (czwartek, 25 czerwca) odbędzie się – w ramach Dni Ekonomii Społecznej – impreza na jarocińskim rynku. W jej ramach osoby z niepełnosprawnościami z piętnastu różnych ośrodków zaprezentują swoje prace plastyczne. Będzie to też okazja do zapoznania się z funkcjonowaniem Jarocińskiej Spółdzielni Socjalnej, która świadczy usługi porządkowe i kurierskie oraz Spółdzielni Socjalnej „Pasja”, która przy ul. Wrocławskiej prowadzi restaurację. Będzie też wesoła fotobudka, w której każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie. Początek o godz. 10.00, a zakończenie o godz. 15.00.

O szczegółach obu wydarzeń opowiada w naszym materiale wideo dyrektorka Warsztatów Terapii Zajęciowej – Anna Kobielak.

http://www.jarocinska.pl/artykuly/dwa-dni-przedstawien-i-prezentacje-plastyczne,42014.htm